Gizlilik İlkesi ve Kullanım Şartları

Mono Sağlık Kliniği siteye bildirilen isim, adres ve sair sahsi bilgileri yasal bir zorunluluk olmadikça üçüncü kisilere açiklamayacak ve istihdam ettigi yardimci kisilerin de bu hususa uymalarini saglamak için elinden gelen önlemleri alacaktir.
  • Kullanım ve gizlilik koşulları Mono Sağlık Kliniğine ait monosaglik.com ve burada belirtilen Mono Sağlık Kliniği logosunu taşıyan, bu sayfada listelenen tüm mikro siteler için geçerlidir. Söz konusu Mono Sağlık Kliniği ve mikro sitelerini ziyaret ettiğinizde sitelerde yer alan kullanım koşulları ve gizlilik ilkelerini incelemelisiniz. Bu siteler haricindeki herhangi bir sitede Mono Sağlık Kliniğinin logosunu görmeniz bu güvenlik ve gizlilik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamını taşımaz.
  • monosaglik.com sitesinde ki tüm materyalde sağlanan yasal haklar Mono Sağlık tarafında tutulur, kullanicilar bilgi ve dokümanlari sadece bilgi edinmek amaciyla kullanabilir, yayınlanan bilgilerde hiçbir ticari amaç gütmeksizin yayınlanmaktadır. Yalnızca ticari olmayan kişisel kullanımınız için, olmak kaydıyla kopya edilmesine izin verilir.Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, dâhilen, fakat sınırlanmamış olarak, elektronik, mekanik, fotokopi suretiyle, kayıtlı veya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.
  • Bu web sitesinde bulunan bilgileri güncellemek, değiştirmek, çıkarmak veya düzenlemek gibi işlerin yapılması Mono Sağlık Kliniğine ait olup, bu konudaki tüm haklara sahiptir.
  • Sitede yer alan bilgilerin çesitli nedenlerle dogruluk içerecek sekilde güncellesmemesi; revizyonda gecikme, sitede olmasi muhtemel bir yanlislik veya eksiklikten ya da degisiklikten ötürü Mono Sağlık Kliniğine hiç bir nam altinda sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye iliskin tarih bulunmasi, belirtilen hususlar aksine Mono Sağlık Kliniğini hiçbir sekilde yükümlülük altina sokmaz.
  • Mono Sağlık web sitesi ve ilgili mikro sitelerine erişimde bulunan kişi ya da kişiler Kullanım Koşulları’nın en son halini kabul etmiş olmakta ve ilgili web sitesindeki ziyaretçi, sitede bulunan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ile ilgili tüm sorumluluklara sahiptir.
  • Mono Sağlık web sitesine veya bu siteden baglanti yapilarak ulasilan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunlarin kullanimindan dogabilecek dogrudan veya dolayli kayip veya zararlardan, Mono Sağlık sorumlu tutulamaz.
  • Mono Sağlık veya lisansı kendisinde olan marka ve hizmet işaretleri alıntı yapıldığında, Mono Sağlığın adının bu alıntıda belirtilmesi zorunludur. Mono Sağlık bu Web Sitesinde yer alan üçüncü taraf markalarında hiçbir iyelik hakkı veya yakınlık iddiasında değildir. Bunun gibi üçüncü taraf markaları sadece ürün ve hizmetlerin asıl sahiplerini belli etmek için kullanılmış olup, bu markaların kullanımından Mono Sağlık adı geçen markalar asponsorluk ettiği veya bu markaları onayladığı anlaşılmamalıdır
  • Monosaglik.com ve mikrositelerde Online Hizmetler ve İletişim Formları dışında bulunan tüm bölümleri kişisel bilgilerinizi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, gerekli açıklamaları okuyabilir, Hastanemiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Online Hizmetler bölümlerimizi kullanabilmeniz için kişisel bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. monosaglik.com sayfamıza vermiş olduğunuz bilgiler hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz, vermiş olduğunuz bu bilgiler ilgili sağlık kurumunun size daha kısa sürede ulaşmasını sağlamak ve sizleri bilgilendirmek amacıyla kullanılacaktır.
  • Sitemizi her ziyaret ettiğinizde isimsiz olarak IP adresiniz kayıt altına alınmaktadır.
  • Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo, v.b. gibi) telif hakkı Mono Sağlığa aittir. Mono Sağlığın izni olmaksızın hiçbir şekilde kullanılamaz.

Diğer Branşlar

İletişim