Genital bölge erkek açısından da kadın açısından da çok önemlidir. Genital bölgenin görünüş açısından kötü durumda olması kadının da erkeğin de psikolojisini olumsuz yönde etkiler. Bu nedenle genital bölge estetiği yaptırılır. Kadınların genital bölge estetiği yaptırmak istediği yerler 5 bölümden oluşur. Bu bölgeler sırasıyla vagen, labium majus (büyük dudaklar), labium minus (küçük dudaklar), kızlık zarı (hymen) ve mons pubis (dudakların tepe kısmı) şeklindedir.  Bu bölgelerin estetik açısından güzel görünmemesi durumunda genitan bölge estetik ameliyatı gerçekleştirir. Genital bölge estetik ameliyatının herhangi bir yan etkisi yoktur aksine psikolojik açıdan iyi hissetmenizi, birlikteliğiniz esnasında utanç duymamanızı, özgüvenli olmanızı sağlar.

Genital Estetik Yaptırılan Yerler

Genital estetik yaptırmak isteyen kadınlar estetiklerini özel hastanelerde yaptırırlar çünkü devlet hastanelerinde genital estetik yaptırmak mümkün değildir. Özel hastanelerde genital estetik kısa ve güvenli bir şekilde yaptırılır. Genital estetik yaptırmak isteyen kadınlar Türkiye’de bulunan her hastanede genital estetiklerini gerçekleştirebilirler ancak kadınların öncelikli tercihi İzmir’de bulunan hastaneler ya da İzmir özel tıp merkezleridir. İzmir tıp merkezleri hem hijyenik hem de güvenlidir. Genital bölge estetik ameliyatında hijyen çok önemlidir çünkü enfeksiyon kapma durumunda çocuğunuz dahi olmayabilir bu nedenle İzmir tıp merkezleri hijyene çok dikkat eder.  İzmir’de bulunan devlet hastanelerinde de genital bölge estetik ameliyatı yapılmaz. Devlet hastaneleri estetik ameliyatı kabul etmez. Genital estetik yaptırmak isteyen kadınların çoğu İzmir Hastanelerini ya da İzmit tıp merkezlerini tercih ediyor.

Genital Estetik Fiyatları

Genital estetik yaptırmak psikolojinizi olumlu yönde etkiler. Genital estetiğin genital bölgenize herhangi bir zararı yoktur, sadece genital bölgenizin dış görünüşünü değiştirir. Genital estetik ameliyatları devlet hastaneleri hariç her hastane ya da tıp merkezinde yapılabilir. Kadınlar genital bölge estetik ameliyatlarını genellikle İzmir’de gerçekleştirmek isterler çünkü İzmir’in hastaneleri ya da tıp merkezleri hem gizliliğe hem de hijyene büyük önem gösterir. Genital bölge estetik ameliyatları fiyatları yaptıracağınız bölgeye, uzman kadın doğum doktorunuza ve gideceğiniz hastaneye göre değişiklik gösterir. Genital bölge estetik ameliyatının en net ve en güncel fiyat aralığını doktorunuzdan ya da gidecek olduğunuz hastaneden öğrenmeniz mümkündür.

Tavsiye Edilen Yazılar

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir