Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Kızlık zarı, vajinanın 1-2 cm kadar iç kısmında bulunan ince bir vajinal zar parçasıdır. Kızlık zarı aktif spor yaparken, tampon kullanırken ya da cinsel ilişki gibi nedenlerden dolayı yırtılabilir. Kızlık zarı dikimi, yüksek hassasiyet içeren cerrahi bir işlem olduğundan kızlık zarı dikimi fiyatı da bu yüzden etkilenmektedir.

Kızlık zarı dikimi fiyatı, işlemin türüne, verilen anestezi tipine ve cerrahın uzmanlığına göre değişmektedir. Kızlık zarı dikimi fiyatı her yıl değişkenlik göstermektedir. Randevu almadan önce detaylı bir araştırma yaptıktan sonra kızlık zarı dikimi işlemine karar verebilirsiniz.

Kızlık Zarı Türleri

Kızlık zarı anatomisine bağlı olarak ve bazen yapısal olarak birbirinden farklı olabilir. Yani farklı şekillerde kızlık zarı vardır. Daire şeklinde kızlık zarı, ay şeklinde kızlık zarı, dudak şeklinde kızlık zarı, bölmeli tipte kızlık zarı, çoklu delikli kızlık zarı ve hiç kızlık zarının olmaması gibi kızlık zarı türleri vardır.

Kızlık zarı dikiminin temel amacı, ilk cinsel ilişkide kanamanın meydana gelmesini sağlamaktır. Bu sayede hastalar, özgüvenlerini yeniden kazanırlar ve psikolojik bir rahatlamaya girerler.

Kızlık zarı dikimi, yüksek başarı oranı ile çok güvenli bir işlemdir. Fakat nadir de olsa kişiden kişiye değişebilecek bazı kanama, enfeksiyon, iltihap gibi komplikasyonlar oluşabilir.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatını Etkileyen Faktörler

Kızlık zarı dikimi fiyatı, doktorun deneyimine, uzmanlığına göre değişmektedir. Bu yüzden kızlık zarı dikimi için bir doktor seçerken mutlaka dikkatli olmalısınız. Uzman doktorun alanla ilgili sertifikalarının, operasyon tecrübelerinin olması oldukça önemlidir. Kızlık zarı dikiminden sonra doktorun iyileşme sürecini yakından takip etmesi, hasta ile yakından ilgilenmesi de önem teşkil etmektedir. Uzman doktorun kızlık zarı dikimi işlemini güvenli, temiz bir ortamda son teknolojik aletlerle yapması, yani kullandığı aletlerin kalitesi de kızlık zarı dikimi fiyatını etkilemektedir.

Bir kadının genital durumu ile ilgili rahatsızlıkları ya da memnuniyetsizlikleri, eşi ile ilgili sorunlara yol açabilir ve kişide güvensizlik problemleri oluşturabilir. Bu yüzden kişinin benlik saygısını geliştirmenin, eşi ile oluşabilecek problemlerin çözümü, kızlık zarı dikimi işlemini yaptırmaktır.

Tavsiye Edilen Yazılar

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir